Birkaç ay boyunca dünyanın en önemli mimarlık firmalarından birine erişimimiz oldu.

Renzo Piano Building Workshop’ta gerçekleşenler; birbirini takip eden toplantılar, telefon görüşmeleri, proje incelemeleri, kararlar ve ikinci düşünceler olarak karşımıza çıkıyor.

Beklenmedik olaylarla ve zorluklarla birlikte yüzleşme niteliği taşıyor. Müzeler, hastaneler, okullar, sahiller, gökdelenler gibi şehirlerimizin çehresini yeniden tasarlamak için her enlemde 100’den fazla mimar ve işbirlikçi birlikte çalışıyor.

Directors Biographies – Claudia Adragna / Davide Fois / Francesca Molteni

Claudia Adragna: Video, kısa film ve belgesel yapımcısı olan Claudia Adragna, Londra’da ödüllü bir belgesel yapım şirketinde birkaç yıl prodüksiyon yöneticisi olarak deneyim kazandı ve şimdi yaşamını Milano’da sürdürüyor. Son yıllarda, video ve belgesel projelerinde yönetmenlik yapıyor.

Davide Fois: Milano Scuola Civica di Cinema’nın Yönetmenlik bölümünden mezun oldu. Yıllardır, bilhassa Warner, Universal ve Carosello Records gibi plak şirketlerinin video kliplerinin yönetmenliğini ve kurgusunu üstleniyor. Büyük markalar için kişisel projeler ve filmler de dahil olmak üzere birçok spot, kısa film yazıp yönetti.

Francesca Molteni: Milano’da Felsefe bölümünden mezun oldu, New York Üniversitesi’nde Film Yapımcılığı okudu. 2002’den beri film ve belgeseller yönetiyor; tasarım sergilerinin küratörlüğünü üstleniyor. 2009 yılında Milano merkezli bir prodüksiyon şirketi olan MUSE Factory of Projects’i kurdu.